Košík  

Žádné produkty

Poštovné 0 Kč

Celkem 0 Kč

K pokladně

Kategorie

 

Poštovné od 29Kč*

» Všechny novinky

Výměna a Vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.
Můžete nakupovat bez obav. U zboží, které bylo zakoupeno (objednáno přes e-shop)  nabízíme možnost výměny za jiné zboží a nebo vrácení platby.
Vyměnit nelze spotřební materiál a další druhy zboží popsané níže. Zboží musí být neporušené a musí splňovat všechny požadavky popsané níže.
  • zboží, které vykazuje závadu (v tom případě je nutné postupovat dle reklamačního řádu)
  • zboží, které jeví jakékoliv známky použití
  • zboží bez originálních obalů a příslušenství
  • jednotlivé zboží z akcí, kde je snížení ceny jedné položky podmíněno nákupem dalšího zboží (vrátit lze pouze celou skupinu zboží)

Vrácení zboží do 14 dnů:

  • Kupující odešle zboží spolu s kopií faktury či na níže uvedenou adresu.
  • Kupující může přiložit ke zboží formulář pro vrácení zboží který je ke stažení zde
  • Po obdržení kompletního a nepoškozeného zboží a všech výše zmíněných dokladů vrátí prodávající kupujícímu částku převodem na bankovní účet zákazníka . Prodávající se zavazuje uhradit částku na účet do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

FOXSTYLE s.r.o

Horní 702

Sviadnov (okres Frýdek-Místek)

739 25

Česká republika

Upozornění
Odstoupení od smlouvy do 14 dnů kupujícího, který není spotřebitelem ( nákup na IČ)

V případě kupujícího, který není spotřebitelem, není možné od smlouvy odstoupit. V případě, že kupující projeví zájem o odstoupení od smlouvy, je výhradně na dohodě mezi prodejcem a kupujícím, jestli mu vyhoví. Pokud  kupující, který není spotřebitelem zašle zboží zpět bez předchozí domluvy a upozornění, bude mu zasláno zboží zpět a to na jeho náklady.
 
 
Při zasílání zboží pečlivě zabalte. Za případné poškození během přepravy nenese prodávající odpovědnost. Pokud se jedná o účet mimo ČR, nese kupující všechny bankovní poplatky spojené s mezinárodní platbou. Zboží neposílejte na dobírku. Takové zásilky nemůžeme přijmout. Kupující má právo na vrácení ceny zboží, pouze pokud je zboží ve 100% stavu a nejeví známky použití. Pokud je kupujícím firma, je podmínkou vrácení částky podepsání dobropisu, který na vyžádání zašleme.

 


top